Berėmės stiklo pertvaros

Berėmės stiklo pertvaros yra modernus įprastos gipso pertvaros  pakaitalas. Mažose erdvėse stiklinė siena yra nepaikeičiama interjero dalis atskiriant erdves. Kitas didžiulis stiklinių pertvarų pranašumas namuose ir biuruose yra jų galimybė perduoti natūralią šviesą, o tai savo ruožtu taupo jūsų pinigus ir prisideda prie svetingos ir lengvos atmosferos pastate.

Galimybė derinti su stumdomomis  ar varstomomis  stiklinėmis durimis suteikia jums platų pasirinkimą planuojant erdves patalpoje. Be to, vienas pagrindinių privalumų yra kainų diapazonas. Nuo ekonomiško  sprendimo, mažoms įmonėms, iki pertvarų skirtų didesnėms korporacijoms ir studijinių butų savininkams. Stiklo pertvaros atrodo prabangiai, tačiau stebėtinai nekainuoja daug pinigų.

Stiklo pertvarų specifikacija

Šiuolaikinių stiklo gamybos technologijų dėka, galima įstiklinti įvairių konfigūracijų ir dydžių sienas. Gamybai naudojamas tik grūdintas, įvairių atspalvių stiklas. Visi pertvaroms naudojami stiklai turi atitikties deklaracijas pagal LST EN 12150-2:2005 standartą.

Stiklo storis priklauso nuo pertvarų aukščio, konfigūracijos, naudojamos furnitūros bei kitų faktorių. Įprastai pertvaroms, kurių aukštis yra iki 3,20 m, naudojamas 10 mm storio stiklas, aukštesnėms, gali tekti naudoti ir 12 mm stiklą. Įrengiant pertvaras, kurių aukštis viršija 3,80 m, dažniausiai tenka projektuoti papildomas metalines konstrukcijas arba standumo briaunas iš laminuoto stiklo. Tai ženkliai išbrangina projekto vertę, todėl kitas pasirinkimas – daryti jas nepilno aukščio.

Pertvarose gali būti sumontuotos vienvėrės arba dvivėrės, įvairių komplektacijų durys, Žemiau trumpai pateikiame kelis, dažniausiai pasitaikančius, variantus:

Durys su centrine spyna ir nulenkiama rankena – tai ekonomiškiausias ir dažniausiai užsakovų pasirenkamas variantas. Pagrindinis skirtumas nuo įprastinių medinių durų yra tai, kad specialūs lankstai montuojami prie  viršutinės ir apatinės stiklo durų briaunos, o atraminis guolis, kuris ir laiko duris, yra įleidžiamas į grindis. Maksimalus galimas durų plotis – 1100 mm, o svoris – iki 100 kg.

Ten kur yra didesni žmonių srautai, pavyzdžiui pagrindiniai įėjimai,koridoriai, rekomenduojame naudoti duris su į grindis įleidžiamais pritraukėjais, o vietoj centrinių spynų su nulenkiamomis rankenomis – vamzdines. Tokias duris galima atidarinėti į abi puses, jos pačios užsidaro bei gali būti fiksuojamos atidarytoje pozicijoje.  Pritraukėjai visais atvejais naudojami montuojant dvivėres duris, tačiau tokių durų spynos tvirtinamos apačioje, o užrakinimas į grindis yra pagrindinis tokių durų trūkumas.

Durų anga įrėminta aliuminio arba medinėje staktoje. Šis variantas naudojamas norint pasiekti didesnio sandarumo. Taip pat šis variantas dažnai naudojamas esant lenktų stiklų pertvaroms.

Dažnai užsakovai teiraujasi dėl berėmio stiklo pertvarų akustinių parametrų. Pagal laboratorinius bandymus 10 mm stiklas, esant 1000Hz – 3150Hz garso dažniui, t.y. toks kurį geriausiai girdime, triukšmo lygį sumažina 31db (RW). Berėmio stiklo pertvarų akustiniai parametrai, lyginant su laboratoriniais bandymais, yra šiek tiek mažesni – apie 27 dB. Palyginimui pateikiame keleto garsą generuojančių šaltinių apytikslį triukšmo stiprumą:

  • 20 dB – šnabždesys
  • 30 dB – tyli kalba
  • 60 dB – normali kalba
  • 90 dB – sunkvežimiai, motociklai, traktoriai
  • 120 dB – patalpų signalizacijos sirena

 

Kreipkitės į „westglass“ dabar ir mūsų profesionali komanda padės rasti tinkamiausią sprendimą jūsų namams  ar verslui. Mes didžiuojamės galimybe, kad per trumpą laiką galime pristatyti aukščiausios kokybės  produktą .

Sukurkite naują stiliaus lygį ir išplėskite savo erdvę naudodamiesi „westglass“ berėmėmis stiklo pertvaromis!

© 2020 WestGlass.lt Visos teisės saugomos. Sukūrė IDĖJŲ KONTŪRAI

Log in with your credentials

Forgot your details?