Stiklo fasadai ir terasos

Stiklo stogas terasoje yra ideali apsauga nuo įvairių oro salygų. Dėl to, kad  yra pagamintas iš aukštos kokybės laminuoto apsauginio stiklo ir nerūdijančio plieno ar anoduoto aliuminio tvirtinimo elementų. Stogas ar stogelis pagamintas iš šių medžiagų yra tvirtas ir atsparus atmosferos poveikiams. Be to stogas iš skaidraus stiklo  virš terasos praleis šviesa , todėl glėsite terasa naudotis bet kokiu oru ir gerėtis dangumi. Po tokiu stogu jums ilgiau tarnaus lauko baldai , bei nereiks rūpintis paliktomis pagalvėlėmis ar kitais minkštais daiktais.

Stogo tvirtinimo elementai bei jų spalva gali būti parinkti pagal namo architektūra ar jūsų asmeninį skonį.

Siūlome aliuminio konstrukcijų stogines terasoms, verandoms  bei automobiliams.  Šios konstrukcijos yra tvirtos ir ilgaamžės, reikalaujančios mažai priežiūros. Profilių sistemas galima rinktis iš standartinės pilkos arba kreminės spalvos. Stogo danga pasirinktinai: aukštos kokybės 16mm polikarbonatas (skaidrus arba matinis) ir saugus laminuotas grūdintas stiklas.

Stoginė gali būti montuojama su šonine sienele nuo vėjo ar kaimynų. Dėka elegantiškos ir praktiškos stumdomų durų sistemos kiekvieną stoginę galima lengvai paversti į berėmio stiklo verandą. Papildomai įmanoma įrengti LED apšvietimą ir elektrinį šildymą.

Stoginių plotis gali būti iki 12m, o gylis iki 4m. Žiemos metu stogas atlaiko iki 1m šviežio sniego.Megaukitės šiltais ir ilgais vakarais kiekvieną dieną!

© 2020 WestGlass.lt Visos teisės saugomos. Sukūrė IDĖJŲ KONTŪRAI

Log in with your credentials

Forgot your details?