Stiklo varstomos ir stumdomos durys

Su stumdomomis arba varstomomis stiklo durimis sukursite atvirą ir erdvia gyvenamąją aplinką.

Skaidrumo pojūtis ir daug natūralios šviesos leis jums jaustis patogiai savo namuose.

Stikliniu durų pagalba kambariai gali būti atskirti nedarant didelio poveikio šviesos patekimui i kambario vidų todėl maži kambariai, dėka stiklo atrodys ryškesni ir didesni .

Kitas stiklo durų privalumas yra jų įvairiapusiškumas ir lankstumas. Nesvarbu, kokio stiliaus jūsų biuro ar namu baldai – stiklo durys įsiterpia visada lengvai į bet kokios spalvos ir dizaino koncepcija.

Stiklo durys tai modernus ir individualus dizaino elementas jūsų interjere.

Durys gali būti pagamintos iš skaidraus stiklo, matinio stiklo arba tonuoto stiklo. Taip pat galimos įvairios stiklo spalvos kurios išgaunamos stiklą nudažius specialiais keramikiniais dažais.

Jeigu ant savo stikliniu durų pageidaujate ypatingo piešinio arba nuotraukos pagal jūsų asmeninius pageidavimus ar tai butu nuotrauka su savo mylimąja ar motyvas su atostogų atmosfera , mėgstamiausias gyvūnas ar kažkas abstraktaus pobūdžio. Viskas yra įmanoma.

Mūsų varstomos ir stumdomos durys susideda is aukštos kokybės detalių, pagamintų iš nerūdijančio plieno. Mes taip priimame nestandartinius užsakymus pagal kliento norus. Tiesiog naudokite užsakymo forma mūsų internetinėje svetainėje ir mes susisieksime su jumis. Taip pat laukiame jūsų skambučio.

© 2020 WestGlass.lt Visos teisės saugomos. Sukūrė IDĖJŲ KONTŪRAI

Log in with your credentials

Forgot your details?