WC kabinų, pisuarų atitvarų ir dušo pertvarų gamyba ir montavimas

Dušo ar WC pertvaros, dažniausiai montuojamos prekybos centruose, mokyklose, sporto centruose, gamybinėse patalpose ir kitose viešose vietose.

Gaminame ir montuojame aukštos klasės tualetų ir dušo pertvaras iš LMDP (laminuotos drožlių plokštės), HPL (aukšto slėgio laminato), stiklo. Tvirtos pertvaros pagamintos iš minėtų medžiagų ir aukštos kokybės nerūdijančio plieno elementų yra ilgaamžės ir ypatingai atsparios aplinkos poveikiui.

Tualeto pertvaros iš westglass.lt Vaizdingos ir Individualios. Šiandien įsimintinas prekės ženklas yra daug daugiau nei tik skiriamasis logotipas. Dėl aukštos kokybės sprendimų net tualeto pertvaros tampa jūsų įmonės įvaizdžio dalis. Šiandien lankytojai iš persirengimo kambarių ir sanitarinių patalpų tikisi ne tik funkcionalumo. Norite atmosferos, jaukumo ir absoliučios higienos. Platus ir lankstus gaminių asortimentas. „westglass“ siūlo puikų sprendimą kiekvienam poreikiui patenkinti. Mes paverčiame savo kokybės filosofiją ir patirtį į įkvepiančias dizaino idėjas savo klientams.

© 2020 WestGlass.lt Visos teisės saugomos. Sukūrė IDĖJŲ KONTŪRAI

Log in with your credentials

Forgot your details?