Dušų kabinų skaičiuoklė

Galimi dušo kabinų modeliai

Berėmio stiklo dušo kabinos

Stiklas yra ideali medžiaga dušo kabinoms, arba dušo pertvaroms. Dušo kabina iš stiklo suteikia švaros estetiką visam vonios kambariui. Plonos, jungiamosios detalės, pagamintos iš nerūdijančio plieno sėkmingai užbaigia modernią išvaizdą.

Platus įvairių rūšių stiklo pritaikymas leidžia jums pasirinkti asmeninio dizaino  dušo kabina . Skaidrus stiklas suteikia maksimalų skaidrumą. Spalvotas stiklas harmoningai prisitaikys prie vonios kambario plytelių. Be to naudojant stiklą vonios kambaryje, jis atrodys didesnis ir erdvesnis, todėl rekomenduojame naudoti stiklą ypač mažose patalpose .

Dušo  formos pasirinkimas  yra daugiau nei vien tik skonio reikalas. Gali būti, penkiakampio arba apskritimo formos, kvadratinė ar stačiakampė dušo sienelė? Jos visos turi savo žavesio ir savo  savybių.

westglass.lt padės jums įgyvendinti berėmio stiklo dušo svajonę , neišleidžiant daug pinigų. Mes pasirūpinsim, kad kaina už kiekviena dušo kabina butų kaip įmanoma mažesnė.

Paverskite savo vonios kambarį į mažą SPA oazę naudodami stiklą!

Vonios sienelės

Stiklo sieneles pačioje vonioje – tai galimybė laisvai maudytis ir turėti švarų kambarį po vonios procedūrų. Tokių sienelių pasirinkimas yra gana didelis todėl yra gaminamos pagal individualius poreikius ir išmatavimus. Sienelė gali būti iš vienos dalies arba dar daugiau dalių. Gali būti stabili arba varstoma . Vis populiaresnės tampa sulankstomos sienelės. Kiekviena jų turi savo žavesio ir atlieka tam tikra funkcija.  Sienelės yra gaminamos iš 8 mm arba 6 mm grūdinto stiklo. Mes galime pasiulyti įvairių rušių stiklą: skaidrų, matinį, tonuotą (pilkas, rudas, žalias), raštuotą stiklą.

Dušo sienelės

Berėmė stiklo pertvarėlė – tai vienas iš paprasčiausių ir elegantiškiausių būdu, kaip atitverti duša , vonios kambaryje. Trumpai tariant: gera dušo kabina, nebūtinai turi būti brangi. Naudojant stikla įmanomi įvairūs būdai, kaip atitverti vonios kambarį. Priklausomai nuo vonios kambario išplanavymo ir specifikos mes padėsime jums pasirinkti tinkamiausia variantą.

Penkiakampė dušo kabina

Penkiakampis dušas  yra skirtas erdvės taupymui. Ši ekstravagantiškos formos dušo kabina yra idealus sprendimas tiems, kurie vertina penkiakampio dušo elegancija. Gaminant tokio tipo dušo kabina pagal individualius matmenis,  ją taip pat galima lanksčiai pritaikyti prie įvairių poreikių ir specialių sąlygų. Tai iš tiesų moderni  kabina ir savo neįprasta forma, tikrai patrauks kitų dėmesį.

Stačiakampė dušo kabina

Šio tipo dušo kabinos prieinamos tiek standartinės, tiek ir pagal idividualius išmatavimus. Stačiakampės dušo kabinos yra populiariausias modelis įgyvendinant dušo sprendimus vonio skambaryje.

Dušo kabinos yra gaminamos iš skaidraus 6- 8 mm grūdinto stiklo ir yra be rėmo. Kas suteikia stabilumo ir elegancijos.

Naudojame aukštos kokybės stiklo furnitūra pagaminta iš kieto žalvario su chromuotu arba nerūdijančio plieno paviršiumi. Tokia furnitūra ne tik atrodo gerai, bet ir leidžia kompencuoti sienos nelygumus iki 5 mm.

U formos dušo kabina

Dar vienas įdomus sprendimas vonios kambariui. Taip vadinama “U” formos dušo kabina. Ji yra unikali tuom , kad jus supa beveik vien stiklas. Todėl į kabiną papuola daugiau šviesos ir be to, turėsite platesnį matomumą. Jeigu savo idėjos čia nematote , tiesiog atsiųskite mums nedidelį piešinuką ir klauskite. Stiklo elementų išdėstymas priklauso nuo jūsų vonios kambario planavimo. Ir jeigu jūs norite išskirtinės dušo kabinos kreipkitės į mus , ir mes visada turėsime ką pasiūlyti, įgyvendinant dušo svajonę.

Dušo durys ir dušo pertvaros į nišą

Nepriekaištingam berėmio dušo kabinos įrengimui visada svarbu, kad stiklas būtų idealiai pritaikytas prie vonios sienų. Nesvarbu, ar norite įmontuoti dušo duris į sienos angą, ar jums reikia vietą taupančių sulankstomų durų, ar norite dušo su stumdomomis durimis. Už puikią kainą mes gaminame nestandartines dušo pertvaras ir duris iš stiklo. Mūsų internetiniame puslapyje rasite daugybę nišinių dušų sprendimų ir pritaikymo būdų. Kainos visada priklauso nuo norimo dušo matmenų ir formų. Mes mielai pateiksime jums individualų pasiūlymą. Žinoma, nemokamai ir be įsipareigojimų.

Stumdomų durų dušo kabinos

Stumdomos dušo durys yra protinga alternatyva projektuojant dušo kabiną iš stiklo mažuose vonios kambariuose. Stumdomų durų sistema dažniausiai pasirenkama patalpose kur yra nemažai kliūčių ir atsidarančios durys į išorę nėra įmanomos. Dėl ribotos vietos vonios kambaryje stumdomų durų dušai gali būti optimaliai naudojami tiek į nišą, kampiniams dušams, su vonios priedu ir t.t . Pasitelkiant naujausias technologijas viskas yra įmanoma. Mes mielai suteiksime jums asmenine konsultacija apie aukštą stumdomų sistemų ir jos komponentų funkcionalumą ir, žinoma, apie mūsų kompetenciją.

© 2020 WestGlass.lt Visos teisės saugomos. Sukūrė IDĖJŲ KONTŪRAI

Log in with your credentials

Forgot your details?